Автобетоносмешиватель Dieci L4700
Детальніше
TITAN MACHINERY
Тест драйв телескопічного навантажувача DIECI AgriStar 38.10
Детальніше
Нове покоління Agri Star GD
Детальніше
Про відкиття представництва фірми Дієчі (Dieci) в Україні
Дорогі партнери, колеги та друзі Ми раді Вам повідомити про відкиття представництва фірми Дієчі (Dieci) в Україні та запропонувати  одну з найширших програм техніки у класі телескопічних навантажувачів. З того часу як у 2001 році було покладено початок роботи з дилерською мережею з року в рі..
Детальніше
Ласкаво просимо Нова лінія Агрі Dieci!
Ласкаво просимо Нова лінія Агрі Dieci!
Детальніше
Жовтневий випуск журналу Dieci
 
Детальніше
Група компаній «Техноторг» - AGRO EXPO 2017
З 20 по 23 вересня Група компаній «Техноторг» брала участь у V Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2017. Цього року виставка пройшла на рекордній для України площі – 100 000 м² та зібрала майже всіх гравців аграрного р..
Детальніше
TITAN MACHINERY продемонстрировала новинки техники на выставке АГРОЭКСПО 2017
Компания TITAN MACHINERY приняла участие в выставке АГРОЭКСПО 2017, которая прошла в Кропивницком с 20 по 23 сентября.   В ходе выставки на нашем стенде был продемонстрирован телескопический погрузчик DIECI Agri Farmer 30.7 Кроме того, специалисты нашей компании ответили на все вопросы п..
Детальніше
День поля-2017: на Николавщине аграрии собрали урожай подсолнечника новой техникой
В пятницу, 15 сентября, аграриям со всей Николаевской области был презентован ряд современной агропромышленной техники на ежегодном празднике «День поля 2017». Традиционное событие, организованное компанией «ПАЕК», состоялось в 10 километрах от Николаева. Подробные рассказ..
Детальніше
Осінній випуск журналу Dieci
 
Детальніше