Про відкиття представництва фірми Дієчі (Dieci) в Україні

Дорогі партнери, колеги та друзі

Ми раді Вам повідомити про відкиття представництва фірми Дієчі (Dieci) в Україні та запропонувати  одну з найширших програм техніки у класі телескопічних навантажувачів. З того часу як у 2001 році було покладено початок роботи з дилерською мережею з року в рік росла довіра клієнтів до нашої продукції і на даний час ми входимо у трійку лідерів з продажів, маючи хорошу дилерську сітку в усіх регіонах.

Відкриття представництва стало необхідним для зростаючих партнерських відносин між Дієчі дилером та кінцевим клієнтом. Однією з головних цілей відкриття представництва є поліпшене реагування на вимоги кінцевого споживача та оптимізація якості обслуговування  дилерської сітки, виходячи з сучасних умов ведення агробізнесу. Цим кроком ми прагнемо бути ближчими до кінцевого споживача і зростати разом, обмінюючися досвідом і втілюючи сучасні передові технології у господарюванні.

Нашою головною метою є допомога дилерам в оперативному і своєчасному забезпеченні запасними частинами  та високоякісним сервісним обслуговуванням, у зв”язку з чим Дієчі Україна організовує склад запасних частин та набирає висококваліфікований інженерний персонал у м. Києві.

Я переконаний, що саме такий підхід дасть максимальний результат протягом найкоротшого часу, оскільки кінцевий споживач прагне розуміння, тісного контакту і швидкого вирішення його питань.

Моя подяка адресована всім, хто причетний на даний момент і в майбутньому до розвитку нашої спільної справи. Найкращим показником Вашої довіри і професіоналізму є зростаючий попит на продукцію фірми Дієчі.

 

Ваш Юрій Береш

Генеральний директор Дієчі Україна